Sohbet Odaları

Chat Sohbet Odaları

Ankara Sohbet

Sohbet Chat Odaları
Ankara Chat Odaları

Türkiye'nin ev sevilen chat siteleri arasında bulunan sohbetci bay/bayan tüm ziyaretçilerine ücretsiz sohbet imkanı sunmaktadır. Her kesimden katılımcılarıyla 2002 yılından günümüze süregelen serüveniyle rakiplerinden farklı alt yapısı ve hergün kendini geliştiren teknik ekibiyle sizlere daha iyi hizmet ve kaliteli chat odası deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. Sistem içerisinde bulunduğunuz her anın dolu dolu geçmesini gaye edinen ilkesiyle, "sohbetci.com sohbet ettirir" sloganını kullanmaktadır.

Sohbet ya da söyleşi; konuşarak hoş vakit geçirme, söyleşi, yârenlik, hasbihâl anlamına gelir. Türkçeye Arapçadan geçmiştir. Bizler Zurna.Net olarakbu imkanı ücretsiz olarak Chat Odaları içerisinde sağlamaktayız.

bu imkanı ücretsiz olarak Chat Odaları içerisinde sağlamaktayız.

Mobil Sohbet

Her gün bir adım öteye taşınan teknolojik devrimler beraberinde mobil chat sistemini getirmiştir. Her alanda mobil dünyaya taşınan sanal platformlar sohbetci farkıyla sizlere bedava sunulmaktadır. iOS veya Android ayrımı olmadan tüm arama motorlarından mobil sohbetci araması yaparak sohbete dahil olabilirsiniz. Android tabanlı cihazlar için mobil uygulama indirerek chat sitesi uygulaması edinebilirsiniz. Kendinize sosyal bir uğraş ve hoşça vakit geçirmek için bir yer arıyorsunuz; o yer bu yer :)

Güncel Duyurular

 • Yenilenen arayüzüyle sitemizdeki gözünüze çarpan eksikler veya önerilerinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz.
 • Oyun odalarımızda birince olan kayıtlı kullanıcılarımıza çeşitli fırsat beklemektedir.
 • Aylık sitemizde online olma sürelerine göre katılımcılarımıza SWHOIS özelliği eklenmektedir.
 • Telif hakkı bulunmayan ürün satışı yapıyorsanız, sohbetci.com üzerinden cazip fiyatlarla yüksek kitlelere ürünlerinizin reklamını yapabilirsiniz.
 • Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan sohbetci, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 15 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır. Sohbet'e katılmak için herhangi bir üyelik yada özel bilgi gerekmez, şimdi deneyin!

  JOİN'

  SOHBET

  Online sohbet ve arkadaşlık sitesi.
  Bir dünya burda ya siz !

  CHAT ODALARI

  Nick Yazınız :
  Şifre Yazınız :
  ( Şifreniz yoksa boş bırakınız )
  chat info resim
  Tüm dünyadan farklı insanlarla sizleri buluşturmak için kurulan Sohbet Chat platformu ile yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Sanal ortamın en seviyeli sohbet ortamına giriş yapmak için, üye olmanıza gerek yok! http://mIRCHane.Org